Paráda, vše se povedlo jak má

Tato stránka se Vám zobrazila díky kliknutí na tlačítko v potvrzovacím e-mailu a my jsme potvrzení správně zaevidovali. Těší mě, že se mi e-mail k vám doručil a vy jste ho našli a nezahodili jej ;o)

Nyní už nám nic nebrání pokračovat v nakousnutém, podle toho kde jsme se to potkali. Může to být kvízování, zasílání novinek nebo třeba dárku.

Vám čas od času přijdou ode mne e-maily se zajímavostmi nejen o nás, ale i z našeho okolí, zejména profesního. Věřím, že v zaslaných informacích najdete i něco užitečného pro sebe.

Kudy tedy dál, že? ;o)

... pro zjednodušní jsme připravili pár typů. Ty využijete kliknutím na zelenou ikonku či nadpis níže a přímo se dostanete do příslušné části webu:

Blog

Hledáte článek nebo novinky? Jasně, bude na našem blogu. Tam se dočtete o novinkách, zajímavostech z okolí blízkého i širokého a o cestách necestách s naší hračkou ;o)

Úvodní stránka

Přesně nevíte co hledáte? Pak je dobré přejít právě na úvodní stránku webu, odkud můžete opět kamkoli dál...

Kontakty

Sháníte jak se k nám dostat, kam napsat či zavolat? Pak tohle všechno se dovíte právě na našich stránkách s kontaktama.

Fotogalerie

Aneb těžší začátky. Pod tímto odkazem najdete fotogalerii z našich úplných začátků.

Ochrana osobních údajů aneb GDPR

Hledáte, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Nebojte, máme je hezky pod zámkem a nikomu je nedáme! A víc se dovíte v našich zásadách g.d.p.r.

Obchodní & doručovací podmínky

Chcete se dovědět víc o záruce, doručení, platbách? Pak tohle vše máme přehledně zapsané v našich obchodních podmínkách.

... či prostě použijete dostupné menu v záhlaví či zápatí této stránky a vyberte si další z možností kudy dál.