To jsme my ;o)

  Vítejte na Karlštejně 66,

v rodinném závodě Jirky a Petry Modrových a našeho malého testovacího týmu 🙂

Jirka

alias JIM ;o)

Jmenuji se Jirka, jsem hodný taťka tří dětí a manžel jedné manželky. Firmu jsem založil a úspěšně rozjel, když jsem se ze zaměstnance postavil na vlastní nohy. Ve firmě zastávám všechno od IT až  třeba po vyladění obalů ;o)

Jmenuji se Petra, jsem šťastná mamka tří dětí a manželka. V naší firmě pracuji naplno od dubna 2016. Po 23 letech jsem opustila své dlouholeté zaměstnání a šla s radostí pomoct Jirkovi v plnění snu. Momentálně mám na svědomí hlavně výrobu a něco málo kancelářské práce. Hledám a zajišťuji akce, na které se jezdíme prezentovat a prodávat ;o)

Petra

alias PEM ;o)

Katka

alias KAM ;o)

Prostřední člen našeho testovacího týmu je Kačka. Chodí ještě na základku a chtěla by studovat veterinu, její sen je mít svojí farmu se spoustou zvířat a hlavně koně. Mezi její záliby patří karate, keramika a krom sjíždění internetu ještě zkouší paličkovat ;o) 

Náš nejmladší člen testovacího týmu je Kubík, také je ještě na základce a jeho sen je jednou převzít naší firmu a designovat vlastní výrobky. Jeho zájmy jsou karate, tancování a sjíždění na netu všechno možného ;o)

Jakub

alias JAM ;o)

Lucka a Roman

alias LUV & ROV ;o)

Nejstarší testovači v týmu jsou naše Lucka a její Roman. Lucka se na začátku podílela na výrobě stavebnice a s Romanem pak i testovali její kvalitu. Teď už oba zařezávají ve své práci. Jejich záliba je poznávat Českou republiku, jejich pejsek a momentálně i jejich první potomek Barborka ;o)

Jak se zrodila stavebnice WoodFormers

spící Golem

Nápad na tuhle stavebnici přišel v roce 1993, kdy Jirkova sestra, v rámci studia na pedagogické fakultě, měla jako semestrální práci vyrobit hračku pro děti. Doma společnými silami vyrobili dřevěné kostky, které ozvláštnili přišroubovanými druky. A tak se z obyčejných dřevěných kostek stala plnohodnotná stavebnice, kdy z malého robůtka, se dala udělat několika kliknutími mašinka. Zápočet byl zdárně splněn, Jirka i Simča byli mladí a měli jiné starosti. Jejich maminka v tom viděla potenciál, ale nakonec hračku uložila v krabici do šuplíku.

Po 20-ti letech ji Jirka vytáhl ze šuplíku, a náš tehdy 6-ti letý syn ji okamžitě zabavil a my jsme o něm dva dny prakticky nevěděli. Tím bylo rozhodnuto, šli jsme otočit naše profese o 180 stupňů a vrhli se na výrobu stavebnice.

první žirafa
klídek a pohoda

To jsme, ale nevěděli do čeho jdeme. Rok a půl nám trvalo než bylo vše upečeno a připravena domácí ruční výroba. Během této doby se dovytvořily nové díly, namixovala první sada, provedli jsme certifikaci pro hračky, zajistili si ochranu. Došlo k vytunění rozmístění druků za přísného dohledu našeho testovacího týmu a vyřízena tuna papírování. Původní název stavebnice, pod kterou jste nás mohli v roce 2015, kdy jsme poprvé vyšli na světlo světa zaznamenat, byl Klik-Klap 🙂

Zlomovým okamžikem naší stavebnice bylo její představení na mezinárodním poli v Norimberku v lednu 2018, po kterém jsme přešli na současný název stavebnice WoodFormers.

Teď v šuplíku na chvíli odpočívá název Klik-Klap, ale nemějte strach, on se jako ten Golem zase probudí ;o)